Polerowanie lakieru samochodowego

Dla osób marzących o pięknym, błyszczącym i gładkim lakierze swojego samochodu polecamy profesjonalne polerowanie aut. Wykonujemy je od lat dla klientów z takich miast jak Chrzanów, Dąbrowa, Jaworzno, Katowice, Mysłowice oraz sąsiednich miejscowości. Usługa jest elementem kompleksowej korekty lakieru, której celem jest usunięcie rys, wygładzenie powłoki lakierniczej, a także wydobycie z niej pięknego połysku.

Skrupulatność i profesjonalizm

Powłoka karoserii każdego auta z czasem traci idealną gładkość oraz połysk. Dzieje się to w wyniku działania na nią różnych czynników zewnętrznych, a także uszkodzeń mechanicznych. Aby przywrócić dawny wygląd nadwoziu, wystarczy wykonać profesjonalne polerowanie lakieru z użyciem specjalnych maszyn i preparatów, takich jak pasty polerskie.
Dobór właściwych metod i środków do rodzaju i stanu lakieru jest tutaj kluczowy pod kątem uzyskania oczekiwanego efektu, a także zachowania właściwości powłoki lakieru i nienaruszania jej wewnętrznej struktury.

Wiedza oraz doświadczenie

W firmie Project Auto Detailing mamy w tym wieloletnie doświadczenie, dlatego po naszej renowacji można cieszyć się piękną i wytrzymałą warstwą lakierniczą przez wiele kolejnych lat. W wyniku polerowania nie tylko wygładzamy powierzchnię lakieru i nadajemy jej efektownego blasku, ale także usuwamy wszelkie rysy i inne defekty, które szpecą auto. Po zakończeniu tego procesu zawsze zachęcamy do skorzystania z naszej usługi nakładania wosku lub powłoki ceramicznej, która utrwali efekt prac i zabezpieczy lakier przed uszkodzeniami i brudem.

Pełny cennik znajdziesz pod poniższym linkiem