Profesjonalne mycie, czyszczenie i renowacja samochodu

Zapraszamy na profesjonalny auto detailing w Jaworznie koło Chrzanowa wszystkich, którzy pragną na nowo odkryć piękno swojego samochodu. Każde auto jest wyjątkowe i zasługuje na to, by być podziwiane – my potrafimy to zrobić poprzez precyzyjną renowację lakieru, likwidację zarysowań, regenerację reflektorów i felg, czy wreszcie zastosowanie nowoczesnych powłok ceramicznych poprawiających głębię koloru.

Pasja i zaangażowanie

Od początku istnienia na rynku nigdy nie staliśmy w miejscu, zawsze szliśmy do przodu z pełną parą. Ostatnie lata były dla nas wyjątkowe.
W 2021 roku w związku z ogromnym zainteresowaniem naszymi usługami zmieniliśmy loalizacje z ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej na Grunwaldzka 258 w Jaworznie.

Po 6 miesiącach prowadzenia usług na nowym miejscu przeprowadziliśmy generalny remont naszego studia. Zmieniliśmy kolor dominujący, zamontowaliśmy najnowocześniejsze oświetlenie i zakupiliśmy topowy sprzęt marki Rupes.

Początkiem 2022 r staliśmy się autoryzowanym salonem CarPro. Otrzymaliśmy dostęp do światowej klasy powłok ochronnych Professional, które mogą aplikować tylko autoryzowane studia.

Po kilku miesiącach pracy pod banderą CarPro udało nam się dostać do elitarnej grupy autoryzowanych salonów Finest !

Są to studia CarPro wybrane z całego świata, które spełniają najwyższe standardy usług związanych z Car Detailingiem i mają dostęp do najmocniejszych powłok ochronnych.

Project Auto Detailing

Profesjonalna pielęgnacja detailingowa samochodów
Jakość

W naszej pracy korzystamy tylko z produktów najlepszej jakości.

Dokładność

Do każdego samochodu podchodzimy z największą starannością.

Doświadczenie

Zaufało nam ponad 1000 zadowolonych klientów.

Kompleksowość

Zadbamy o każdy element samochodu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Nasze realizacje

Po więcej zdjęć zapraszamy do zakładki "Realizacje"
Kompleksowy detailing samochodowy w najlepszym wydaniu

Nasza firma Project Auto Detailing to zespół pasjonatów samochodów i jednocześnie doświadczonych fachowców, którzy pielęgnację i przywracanie dawnego blasku samochodom doprowadzili do perfekcji. Stosując najlepsze metody i najnowsze techniki detailingowe, a także wyłącznie markowe i sprawdzone kosmetyki, jesteśmy w stanie poprawić wygląd każdego auta bez względu na wiek. Oferujemy kompleksowe usługi związane z renowacją nadwozia oraz wnętrza samochodu, a także profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne mające na celu poprawę wyglądu lakieru i zapewnienie mu skutecznej ochrony przed działaniem czynników zewnętrznych. Szczególnie polecamy innowacyjne powłoki ceramiczne samoregenerujące się, dzięki którym można cieszyć się o wiele dłużej idealnie gładkim i olśniewająco błyszczącym lakierem bez względu na pogodę.

Do skorzystania z naszych usług zachęcamy zarówno właścicieli starszych samochodów potrzebujących zabiegów „odmładzających”, jak i posiadaczy aut nowych, którym zależy na przedłużeniu ich pięknego wyglądu. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć naszych dotychczasowych realizacji, które najlepiej pokazują, jak wyglądają usługi detailingowe w naszym wykonaniu.