Profesjonalne usuwanie rys i korekta lakieru

W ramach korekty lakieru proponujemy profesjonalne likwidowanie zarysowań z karoserii samochodu, które wykonujemy dla klientów z takich miast jak Chrzanów, Dąbrowa, Jaworzno, Katowice, Mysłowice oraz miejscowości ościennych. Rysy, zadrapania oraz odpryski lakieru są zmorą większości właścicieli aut, ponieważ nie tylko szpecą powłokę nadwozia, ale również przyśpieszają procesy korozyjne. W firmie Project Auto Detailing nasi fachowcy skutecznie usuwają każde tego rodzaju uszkodzenie bez uszczerbku na warstwie lakierniczej.

Naprawa porysowanej powłoki

Uszkodzenia powłoki lakierniczej zdarzają się nawet w nowych samochodach, najczęściej w wyniku mechanicznego działania czynników zewnętrznych np. szkody parkingowej, czy uderzenia kamienia. Ich bieżące usuwanie pozwala zachować walory estetyczne lakieru, ale także zapobiec jego dalszej degradacji np. korodowaniu.

Likwidowanie zarysowań i odprysków

Proces likwidowania zarysowań i odprysków jest dość żmudny i przebiega etapami. Wykorzystujemy w nim takie techniki jak mycie detailingowe, dekontaminacja mechaniczna i chemiczna, czy wreszcie polerowanie z użyciem specjalnych past i maszyn polerskich. Sposób usuwania uszkodzeń powłoki lakierniczej zawsze dostosowujemy do jej aktualnej kondycji i rodzaju, tak aby zabiegi renowacyjne nie wpłynęły negatywnie na jej jakość. Ten rodzaj korekty lakieru polecamy zarówno właścicielom wieloletnich, jak i nowych aut, ponieważ jest to najważniejszy element dbałości o powłokę karoserii i zachowania jej walorów estetycznych.

Pełny cennik znajdziesz pod poniższym linkiem