Detailing samochodowy w najlepszym wydaniu

Dbanie o wygląd auta to czasochłonne zadanie. Jest też kosztowne, jeśli właściciel pojazdu zdecyduje się na samodzielny zakup środków do pielęgnacji. Lepsze rozwiązanie to regularny detailing, który wykonujemy. Zajmujemy się zarówno nadwoziami, jak i odświeżaniem wnętrz samochodów. Usuwamy zarysowania i nakładamy powłoki ceramiczne na karoserię. Zapraszamy do kontaktu zainteresowanych współpracą klientów z Katowic.

Detailing samochodowy Katowice

Detailing wnętrza

Kabina auta to miejsce, w którym trudno utrzymać porządek. W przypadku niektórych elementów wyposażenia niełatwo jest ponadto zadbać o czystość – wymaga to odpowiednich narzędzi i środków pielęgnacyjnych. Detailing świadczony przez naszą firmę obejmuje też wnętrza pojazdów. Wywabiamy trudne plamy z tapicerek, a za pomocą specjalistycznej chemii usuwamy też bakterie i roztocza. W ramach kompleksowej usługi wykonujemy profesjonalne osuszanie po procesie czyszczenia, dzięki czemu kierowca może tuż po jego zakończeniu rozpocząć dalsze użytkowanie pojazdu.

Polerowanie aut

Jednym z elementów pełnego detailingu w Katowicach jest polerowanie nadwozia. Poszczególne części karoserii wygładzamy, a następnie nanosimy na właściwie przygotowaną powierzchnię profesjonalne środki nadające jej wysoki połysk. Pożądany efekt wizualny utrzymuje się na dłużej dzięki wykorzystywaniu przez nas najlepszych past polerskich dostępnych na rynku. Ten etap prac wiąże się ponadto z usunięciem delikatnych rys na lakierze oraz podobnych defektów, jeśli są one stosunkowo płytkie.

Powłoki ceramiczne

W ramach świadczonego detailingu w Katowicach zajmujemy się nakładaniem na nadwozie samochodów specjalnych powłok ceramicznych. Takie rozwiązanie ma wiele zalet:

  • nadaje karoserii świeży wygląd i wysoki połysk,
  • zabezpiecza lakier przed uszkodzeniami, w tym zarysowaniami,
  • charakteryzuje się bardzo dobrą trwałością,
  • jest bezpiecznym sposobem na ochronę lakieru bez ingerencji w jego strukturę,
  • odpycha wodę czy błoto z nadwozia dzięki hydrofobowym właściwościom powłoki,
  • ułatwia mycie samochodu we własnym zakresie bez konieczności stosowania profesjonalnych środków.

Detailing samochodowy Katowice

Likwidowanie zarysowań

Do najczęściej występujących uszkodzeń powłoki lakierniczej na autach zaliczają się zarysowania. Detailing w Katowicach to dobry sposób na pozbycie się takich uszkodzeń karoserii. Proponujemy metody dopasowane do stanu powierzchni. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapobiec jej degeneracji skutkującej np. pojawieniem się korozji. W ramach korekty możemy wykonać m.in.:

  • dekontaminację mechaniczną bądź chemiczną,
  • polerowanie z użyciem specjalistycznych past i narzędzi,
  • dokładne, profesjonalne mycie nadwozia.

Korekta lakieru

W naszym zakładzie detailing wykonujemy wieloetapowo. Używamy odpowiednich środków do pielęgnacji karoserii. Korekta lakieru polegająca na szczegółowym myciu to rozwiązanie umożliwiające usunięcie płytkich zarysowań, ale też kawałków asfaltu, żywicy, smoły lub innych niepożądanych elementów z nadwozia. Opisywane usługi dotyczą ponadto felg oraz opon. Zapraszamy do współpracy klientów m.in. z Chrzanowa czy Jaworzna. Zachęcamy też do kontaktu w razie pojawienia się pytań lub wątpliwości.

Pełny cennik znajdziesz pod poniższym linkiem