Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie. Dzięki czemu dajemy gwarancję najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Aby skorzystać z profesjonalnego doradztwa i dobrać ofertę zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Tel 794 533 020

Powłoki Ceramiczne
Powłoka Ceramiczna Lite
900 zł
Powłoka Gtechniq Crystal Serum Light + EXO v4
1600 zł
Powłoka Aqua Graphene
1800 zł
Zabezpieczenie felg (komplet)
Od 350 zł

Pokrycie powłoką ceramiczną warstwy lakierniczej karoserii jest polecane po przeprowadzeniu mycia detailingowego lub pełnej korekty lakieru. Można ją również nałożyć na zupełnie nowy samochód, ponieważ jej głównym zadaniem jest ochrona lakieru przed działaniem różnorakich czynników zewnętrznych.


Powłoki Premium z fluorocarbonem
Powłoka CarPro Professional
2000 zł
Powłoka CarPro Professional + Gliss
2500 zł
Powłoka CarPro Finest
3000 zł
Powłoka CarPro Finest + Gliss
3500 zł
CarPro DQuartz
Nanodiamentowa powłoka ochronna (najtwardsza powłoka na rynku)
od 3500 zł

Jesteśmy autoryzowanym salonem CarPro. Dzięki powyższemu mamy dostęp do najwyższej klasy powłok ceramicznych wzbogaconych fluorocarbonem. Powłoki CarPro cechuje niespotykana szklistość, głębia koloru i maksymalna ochrona przed warynkami atmosferycznymi. Jeżeli chcesz jak najlepiej zabezpieczyć lakier swojego samochodu, polecamy powłoki Professional, Finest, a także jedyną nanodiamentową powłokę na rynku DQuartz, która jest bez wątpienia najtwardszą powłoką na świecie!


Detailing wnętrza samochodu
Pranie tapicerki standard:
Pranie foteli, kanapy, boczki w drzwiach, podłokietnik (Gratis : odświeżenie podłogi, dywaników, dressing kokpitu, czyszczenie szyb)
od 250 zł
Kompleksowe panie tapicerki:
pakiet standard + Pranie podsufitki, dywaników i podłogi
od 300 zł
Czyszczenie tapicerki skórzanej
od 300 zł
Konserwacja skórzanej tapicerki
od 200 zł
Impregnacja tapicerki tekstylnej
od 250 zł

Pranie i impregnacja tapicerek samochodowych oraz przygotowywanie wnętrza samochodu do sprzedaży. Używamy markowych i sprawdzonych kosmetyków, dzięki czemu usługa jest w 100% bezpieczna dla tkaniny i nie skraca żywotności jej walorów.


Mycie detailingowe samochodu
Mycie standard
od 100 zł
Mycie detailingowe
od 150 zł
Mycie detailingowe + woskowanie
od 250 zł
Mycie detailingowe + woskowanie Premium
od 350 zł
Przygotowanie samochodu do sprzedaży
od 250 zł

Mycie pojazdu – pozornie banalna czynność, którą niestety spora część właścicieli czterech kółek wykonuje w nieprawidłowy sposób.Chcąc uniknąć trudów związanych z poprawna pielęgnacją lakieru oddaj go nam!


Polerowanie
Polerowanie
od 650 zł
Korekta lakieru jednoetapowa
od 700 zł
Dwuetapowa korekta lakieru
od 900 zł
Trzyetapowa korekta lakieru
od 1000 zł

Wygładzamy powierzchnię lakieru, nadajemy jej efektownego blasku, oraz usuwamy wszelkie rysy i inne defekty, które szpecą auto. Po zakończeniu tego procesu zawsze zachęcamy do skorzystania z naszej usługi nakładania wosku lub powłoki ceramicznej, która utrwali efekt prac i zabezpieczy lakier przed uszkodzeniami i brudem. Cena zależy od wielkości samochodu i kondycji lakieru.