Mycie detailingowe i korekta lakieru

W Project Auto Detailing proponujemy profesjonalną usługę, jaką jest korekta lakieru, dla klientów z Chrzanowa, Dąbrowy, Jaworzna, Katowic, Mysłowic i innych miejscowości. W każdym przypadku zaczynamy ją od mycia detailingowego samochodu. Jest to wieloetapowy zabieg, który polega na bardzo dokładnym oczyszczeniu powłoki lakierniczej w celu uzyskania jej idealnej gładkości i pięknego połysku. W ramach usługi oferujemy również profesjonalne usuwanie wszelkich zarysowań, polerowanie auta, czyszczenie felg i opon oraz woskowanie całego nadwozia.

korekta lakieru Katowice

Renowacja i korekta lakieru

Proponowana przez nas usługa mycia detailingowego to najprostszy sposób na korektę lakieru, który zawsze przynosi efekt wyraźnie gładszej i bardziej błyszczącej powłoki nadwozia samochodu. Zabieg polega na zastosowaniu specjalnych kosmetyków, dzięki którym możliwe jest usunięcie nie tylko powierzchownych zanieczyszczeń, ale również tych niewidocznych dla oka oraz głębokich w postaci np. kawałków asfaltu, smoły czy żywicy. Te ostatnie można usunąć wyłącznie w procesie dekontaminacji chemicznej i mechanicznej.

Likwidacja zarysowań i polerowanie

Jeśli jest to konieczne, w celu poprawy wyglądu lakieru wykonujemy profesjonalną likwidację zarysowań oraz polerowanie, które nadaje zniszczonej powłoce nowego blasku. W ramach mycia detailingowego przeprowadzamy również dokładne czyszczenie opon oraz felg. Końcowym etapem zabiegu jest pokrycie nadwozia specjalnym woskiem, dzięki któremu samochód jest mniej podatny na zabrudzenia i tym samym może dłużej cieszyć oko nieskazitelną gładkością.

korekta lakieru Mysłowice

Pełny cennik znajdziesz pod poniższym linkiem